array(0) { }
Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
X

Nasza firma Tonery Lublin istnieje na rynku 18 lat, w tym czasie zdobyliśmy bogatą wiedzę i doświadczenie z tonerami i tuszami. Dzisiaj obsługujemy klientów detalicznych oraz firmy z Lublina i okolic, którym pomagamy dobrać najlepsze tonery do drukarek laserowych i tusze do drukarek atramentowych.

Specjalizujemy się w zamiennikach do drukarek laserowych jak również tuszy do urządzeń atramentowych.  Wyróżnia nas szeroka oferta, wysoka jakość produktów, a także atrakcyjne ceny tonerów i tuszy.

Współpracujemy z największymi dystrybutorami tonerów i tuszy

Współpracujemy z największymi dystrybutorami w Polsce tonerów i tuszy do drukarek zamiennych, jak również tonerów i tuszy oryginalnych.

Współpraca z większością dystrybutorów w Polsce pozwala nam zapewnić niemal wszystkie dostępne marki tonerów zamiennych w niskich cenach, takich jak : Quantec, Quantec Plus Premium, Orink, Asarto, Tiom, G&G, JetWorld i wiele innych.

Posiadamy w ofercie również oryginalne tonery i tusze do drukarek takich producentów jak HP, Brother, Samsung, Canon, Epson, Konica Minolta, Ricoh, Kyocera i inne.

Oryginał to oryginał – sprawdź cennik tonerów u nas!

Posiadamy również tasiemki do drukarek igłowych, bębny do drukarek laserowych, a także folie do faksów.

Pomożemy dobrać właściwy toner i tusz

Nasze doświadczenie i zdobyta wiedza sprawi, że zaproponujemy Państwu najbardziej odpowiednie tonery i tusze do każdej używanej drukarki. Działamy kompleksowo, zapewniamy również przegląd i naprawy drukarek laserowych, urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek atramentowych.

Naszym klientom odpowiadamy na wszelkie pytania. Doradzimy przy wyborze kupna drukarek, tonerów i tuszy. Kupuj mądrze, drukuj tanio!

 

4.7/5 - (56 votes)

Zamówienia i wyceny

Zadzwoń do nas lub napisz e-mail. Doradzimy przy wyborze tonera i otrzymasz bezpłatną wycenę. Zadzwoń lub kliknij w przycisk Kontakt.